Dlaczego my?

Skuteczność 1 Skuteczność

Od 2009 roku skutecznie odchudzamy, wspieramy leczenie chorób dietozależnych i układamy jadłospisy dla sportowców, dzieci i kobiet w ciąży. Naszym największym atutem i dumą są setki zadowolonych klientów, którzy polecają nas sobie nawzajem. Zobacz przykłady efektów naszej pracy.


Twoje zdrowie jest najważniejsze 2 Twoje zdrowie jest najważniejsze

Nie zaoferujemy Ci kosztownych, niedziałających lub nieobojętnych dla organizmu suplementów, proszków i magicznych kapsułek. Nasze rozwiązania dietetyczne opierają się wyłącznie na rzetelnej wiedzy, najnowszych badaniach naukowych i indywidualnym dopasowaniu. Mówimy „NIE” głodówkom i dietom cud.


Pasja, wiedza i doświadczenie 3 Pasja, wiedza i doświadczenie

Dietetykiem Poradni Dietetycznej Vital Diet jest Magdalena Kultys, specjalista z wyższym wykształceniem żywieniowym i bogatym doświadczeniem zawodowym. "Zdrowa dieta to mój sposób na życie. Dzieląc się z innymi swoją pasją, pomagam im w walce z dolegliwościami, których podłożem jest niewłaściwe odżywianie, co daje mi ogromną satysfakcję". Więcej o dietetyku.


Holistyczne podejście 4 Holistyczne podejście

W Vital Diet stawiamy na kompleksowość i wieloobszarową współpracę. Oprócz edukacji żywieniowej możemy zaoferować Ci wsparcie psychodietetyczne oraz pomoc w zakresie aktywności fizycznej, od doboru odpowiedniego dla Ciebie wysiłku fizycznego, po układanie planów treningowych i treningi z trenerem personalnym.


Nowoczesny sprzęt pomiarowy 5 Nowoczesny sprzęt pomiarowy

Inbody 230 - jeden z najnowocześniejszych w Polsce analizatorów składu ciała umożliwia dokładne określenie zawartości tkanki tłuszczowej i mięśniowej oraz ich rozmieszczenia w ciele. Dzięki profesjonalnej analizie składu ciała Twoja dieta będzie jeszcze lepiej dopasowana, a pomiary jej efektów wiarygodniejsze! Dowiedz się więcej o analizie składu ciała.


Gabinet w centrum Opola 6 Gabinet w centrum Opola

W dogodnie zlokalizowanym, przytulnym gabinecie czeka na Ciebie miła atmosfera i przyjazna rozmowa. Bez pośpiechu zostaniesz wysłuchany i odczujesz, że naprawdę zależy nam na zrozumieniu Cię i rozwiązaniu Twojego problemu.